Groepen & Bussen

Polyvalente Zaal

Prijslijst Autobussen 2020

Wij blijven de bussen en groepen ontvangen van maandag middag tot en met vrijdagmiddag.
Dit wel enkel na reservatie op het nummer 0477/374775.

1. MIDDAGMALEN, NIET TIJDENS HET WEEKEND 
Dagschotel aan                                                                                    14.00 €
soepbar, hoofdschotel van de dag of steak natuur of spaghetti, dessert of koffie
dagschotels te bekijken op onze site www.het-kleine-meer.be 

2. KOFFIETAFELS 
* 1 espresso of thee met toebehoren                                                                2.50 €
* Koffietafel (3 x koffie met toebehoren)                                                          4.25 €
* Koffie + pannenkoek of wafel                                                                     7.50 €
* Koffietafel + pannenkoek of wafel                                                                9.00 €
* Progrès taart vanille of chocolode                                                               4.50 €
* Ijstaart aangepast aan uw gelegenheid                                                            4.50 € 

3. AVONDMALEN 
1. Broodmaaltijden 
* Boterham “mixed”                                                                                 7,75 €
   (3 sneden brood en 3 soorten beleg bestaande uit kaas, gekookte ham en paté)
   Deze boterham wordt door de klanten heel erg gewaardeerd en zorgt voor een    heel vlotte bediening.

* Boterham ‘Het Kleine Meer’                                                                       8.50 €
   (4 sneden brood en 4 soorten beleg bestaande uit kaas, paté, gekookte en    gerookte ham)
Koude schotels:
* Mini koude schotel                                                                              11.00 €
   (bedoeld voor een wat ouder publiek of een licht avondmaal 6 tal verschillende soorten vlees) 
* Koude vleesschotel                                                                              16.00 €
   (8 tal verschillende soorten vlees) 
* Koude vleeschotel met garnaaltomaat                                                             19,00 € 
* Filet américain met groentjes                                                                   16.00 € 
       Alle koude schotels worden geserveerd met waaier aan rauwkost en frietjes.
Crocque’s 
* crocque uit het vuistje                                                                          4.50 €
* crocque garni                                                                                    7.25 €
* crocque hawai                                                                                    8.25 €
* crocque madame                                                                                   8.50 €
* crocque bolognaise                                                                               8.50 €
* reuzecrocque uit het vuistje                                                                     8.50 €
* reuzecrocque garni                                                                              13.00 €
* reuzecrocque hawai                                                                              15.00 €
* reuzecrocque madame                                                                             15.00 €
* reuzecrocque bolognaise                                                                         16.00 €
Warme maaltijden 
* spaghetti                                                                                       12.00 €
* lasagne                                                                                         13.00 €
* Slaatje met 2 kaaskroketten en frietjes                                                         13.00 €
* Slaatje met 2 garnaalkroketten en frietjes                                                      14.00 €
* Gehaktballetjes in tomatensaus met puree                                                        14.00 €
* Vol au vent met groentjes en frietjes                                                           15.00 €
* Stoofvlees met groenten en frietjes                                                             15.00 € 
* Rundstong in tomatensaus met puree                                                              16.00 € 
* Beenham met 2 verschillende sauzen en frietjes                                                  16.00 € 

dranken 

Dranken zijn vrij te kiezen uit de prijslijst die zich op tafel bevindt.