Groepen & Bussen

Polyvalente Zaal

Prijslijst Autobussen 2020

Wij blijven de bussen en groepen ontvangen van maandag middag tot en met vrijdagmiddag.
Dit wel enkel na reservatie op het nummer 0477/374775.

1. MIDDAGMALEN, NIET TIJDENS HET WEEKEND 
Dagschotel aan                                               14.50 €
soepbar, hoofdschotel van de dag of steak natuur of spaghetti, dessert/koffie
dagschotels te bekijken op onze site www.het-kleine-meer.be 

2. KOFFIETAFELS 
* 1 espresso of thee met toebehoren                           2.50 €
* Koffietafel (3 x koffie met toebehoren)                     4.25 €
* Koffie + pannenkoek of wafel                                7.50 €
* Koffietafel + pannenkoek of wafel                           9.00 €
* Progrès taart vanille of chocolode                          4.50 €
* Ijstaart aangepast aan uw gelegenheid                       4.50 € 

3. AVONDMALEN 
1. Broodmaaltijden 
* Boterham “mixed”                                            7,75 €
   (3 sneden brood en 3 soorten beleg bestaande uit kaas, gekookte ham en paté)
   Deze boterham wordt door de klanten heel erg gewaardeerd en zorgt voor een    heel vlotte bediening.

* Boterham ‘Het Kleine Meer’                                  8.50 €
   (4 sneden brood en 4 soorten beleg bestaande uit kaas, paté, gekookte en    gerookte ham)
Koude schotels:
* Mini koude schotel                                         11.00 €
   (bedoeld voor een wat ouder publiek of een licht avondmaal 6 tal verschillende soorten vlees) 
* Koude vleesschotel                                         16.00 €
   (8 tal verschillende soorten vlees) 
* Koude vleeschotel met garnaaltomaat                        19,00 € 
* Filet américain met groentjes                              16.00 € 
       Alle koude schotels worden geserveerd met waaier aan rauwkost en frietjes.
Crocque’s uit het vuistje                                    4.50 €
* crocque garni                                              7.25 €
* crocque hawai                                              8.25 €
* crocque madame                                             8.50 €
* crocque bolognaise                                         8.50 €
* reuzecrocque uit het vuistje                               8.50 €
* reuzecrocque garni                                        13.00 €
* reuzecrocque hawai                                        15.00 €
* reuzecrocque madame                                       15.00 €
* reuzecrocque bolognaise                                   16.00 €
Warme maaltijden 
* spaghetti                                                 12.00 €
* lasagne                                                   13.00 €
* Slaatje met 2 kaaskroketten en frietjes                   13.00 €
* Slaatje met 2 garnaalkroketten en frietjes                14.00 €
* Gehaktballetjes in tomatensaus met puree                  14.00 €
* Vol au vent met groentjes en frietjes                     15.00 €
* Stoofvlees met groenten en frietjes                       15.00 € 
* Rundstong in tomatensaus met puree                        16.00 € 
* Beenham met 2 verschillende sauzen en frietjes            16.00 € 

dranken 

Dranken zijn vrij te kiezen uit de prijslijst die zich op tafel bevindt.